| Hasss a întrebat:

Buna seara la toti
am descarcat si eu pes 2011 dar am obs ca la premier league numele echipelor nu`s scrise corect si in alte ligi la fel
ma rog in fine acum intrebarea este exista vreun patch care poate rezolva asta? plss daca exista dati-mi si mie linkul cu acest patch

si inca o intrebare big grin :
pes 2012 este mai bun decat pes 2011? ma refer la gameplay si grafica?

cel mai bun raspuns primeste funda! promit big grin

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

Licenta pentru majoritatea numelor cluburilor si ligilor este detinuta de EA (seria FIFA), pana prin 2015 daca nu ma insel. Deci de aia PES nu le are exacte in unele locuri.
Poti incerca patch-ul asta, nu l-am testat. http://www.pespatchs.com/2010/09/pesedit-2011-patch-01.html

| Hasss explică (pentru Yandel):

Salut!
nu merge downloadat acel patchsad

2 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

La pes 2012 grafica este mai buna, gameplayul nu stiu.