| bogdi504 a întrebat:

Ce pc /laptop imi recomandati pana in 3300lei cu plavlca video de 2-4 gb pe care sa mearga jocurile care vor aparea in 2016-2017?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Asta este un pc ok, are 8gb ram, procesor decent cu 6 nuclee si o placa video foarte puternica
http://www.mediadot.ro/wishlist/53299/

| catalin542000 a răspuns:

Nu stiu depinde cati bity are placa video, gb-aitul la placa video este pentru rezolutie la monitor (pixeli) gb nu are legatura cu jocurile decat cu pixeli cu rezolutia monitorului, la joc conteaza ddr-ul si bity de preferat ddr 5 si 512x2 1024 bity daca vrei sa nu ai probleme cu jocurile.

| sorinel22 a răspuns:

Un Sony vaio sau Toshiba satelitte