| onlythehack a întrebat:

Ce placa video imi recomandati pentru jocurile aparute noi...
TeamFortres 2. gta 4... cs:go. left 4 dead 2 etc. happy

7 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Depinde ce buget ai

| Magnifico a răspuns:

Nu doar placa video e importanta.Mai sunt si componente precum procesor, RAM, sistem de operare, etc.

Eu am o placa NVIDIA GEFORCE 210 e de 1 gb si sunt multumit de ea in sensul ca duce multe jocuri chiar si mai recente.
Daca ai fonduri poti incerca o placa separata de 1.5 gb ar fi ideala.

Bafta!

| onlythehack explică (pentru Magnifico):

Si tie iti merg jocurile bine?

| Magnifico a răspuns (pentru onlythehack):

Jocurile imi merg perfect.

http://i.imgur.com/2i0pB.jpg

| onlythehack explică (pentru Magnifico):

Si ai placa asta video si tu? smug

| Magnifico a răspuns (pentru onlythehack):

Eu am NVIDIA GEFORCE 210 de 1 GB si ti-am aratat cate jocuri imi merg pe ea.

| onlythehack explică:

Am gasit eu una dar nu stiu daca ar merge voi ce ziceti? imi permit sa mi- o iau http://www.emag.ro/......EYVRDBBBM/ cateva detalii despre pc-ul meu :) 4gb. RAM | windows 7 ultimate / procesor AMD 2.7