| Ionut10918 a întrebat:

Ce placa video trebuie sa iau pentru un pc care este mai plat?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E importantă placa de bază și sloturile disponibile

| azeze a răspuns:

Salut,depinde cat este de plat, te uiti la specificatii si vezi inaltime / lungime si masori locul pe care il ai disponibil in carcasa, poti incerca un low profil, daca este mai inalta decat carcasa o poti lasa deschisa.

| Ionut10918 explică (pentru azeze):

E un jitsu esprimo e5615, vreau o denumire sa stiu ce sa caut pe net

| azeze a răspuns (pentru Ionut10918):

Pai cauta pe net placi video low profil GeForce, Radeon etc. Nu pot sa iti dau specificatiile eu pentru ca nu stiu xe wi tu acolo si cum ai aranjat dar o carcasa ca aceea are in jur de max 10 cm inaltime.