| T0XyK a întrebat:

Ce ponusuri imi trebuie pentru sura si pentru war in metin 2 da bonusuri sus si jos si ce arma si ce armura!

Răspuns Câştigător
| ΛᄂΣX a răspuns:

POI Pt sura bm ti-ar trebui o sfanta nu mai trebuie sa bagi bns in ea k are 30 semiom cu care nu te bate nimeni. Armura... king. Dar gandeste-te si u k pentru ce ti-am spus eu ai cheltui vreo 3kkk adica 3 miliarde d e yang. Asa... Pt War o lunara bonusuri semiom in primul rand si armura ti-as recomanda sa fie un king si Iti spun sa te faci pe mental nu pe corp MEntalu e bun si pentru pvp si pentru pvm dar corpu e bun doar pentru pvp. BAFta!happy