| RomaniaRosioriStunt a întrebat:

Ce pot face sa populez un sv de samp?
Uite adresa HostName: -[GodPlay]Romania Rosiori Stunt[0.3d] RO/ENG
Address: 93.114.173.55:7777
Players:18/50
Ping:16
Mode: Romania - GodPlay
Map: Romania-Fun-Stunt
Forum:http://www.forum.godplay.ro/index.php?/forum/152-stunt-r omania-rosiori/

Haideti pe server se da admin gratis! Hai sa populam serverul! Mai multe detalii gasiti pe forum/server

Răspuns Câştigător
| Kaennox a răspuns:

Pai...daca vri sa populezi serverul de samp,iti poti intrba prieteni,sau fa un grup pe facebook si da un abunt,poate ca cineva ar vrea sa se joace, si daca iti intrebi preteni, pune-i sa intrebe alti priete/colegi de-ai lor! incearca! si s-ar putea sa intru si eu!

| RomaniaRosioriStunt explică (pentru Kaennox):

Pai da asta e faza ca toti prietenii mei sunt obsedati de League of Legend si mai multe jocuri

| Kaennox a răspuns (pentru RomaniaRosioriStunt):

O sa vad...incerc sa dua mass-uri

3 răspunsuri:
| RomaniaRosioriStunt explică:

Pai asta e chestia ca pe aici toti prietenii mei joaca numai jocuri gen lol, gta 4 nu ai putea sa dai si tu massuri pe mess te rog?big grin