| termopile480 a întrebat:

Ce program ar trebui sa folosesc sa filmez in timp ce ma joc si pe urma sa pot sa pun pe youtube? cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| truliluli a răspuns:

Fraps sau Bandicam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma gandeam la "fraps". Am auzit ca multa lume filmeaza cu el. Si eu as vrea sa fac la fel asa ca cred ca o sa il iau si eu in PCwinking

| s3n7im3n7 a răspuns:

Fraps.

| IoNuTz95MiLoS a răspuns:

Hypercam3 cel mai bun faci cum vrei u sa filmezi in o anumita zona full etc si e un program usor de folosit astept funda.))

| siaeec a răspuns:

Instaleaza msi afterburner si cauta bine la settings ca sa iti pui keybindinguri pentru inregistrat si oprit.inregistreaza fluid la jumatate de cadru fara sa scada fps-ul.adica e si in functie de monitorul tau. daca joci la 1920x1080 dai sa inregistreze la jumatate de cadru.iar daca joci la 1280x720 sau in jur de asta poti da pe full frame si nu scade deloc fluiditatea jocului