| Andrei2842 a întrebat:

Ce rulează petonguerocesor Intel Core i5-3210M 2.50GHz, 8GB DDR3, HDD 500GB, DVD-RW, Webcam

3 răspunsuri:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Ai o configuraţie destul de bună, dar pentru un răspuns clar, ai omis să prezinţi placa video care este foarte importantă pentru a rula jocuri mai noi. Spre exemplu la această configuraţie şi să mai ai o placă video de 2GB, rulezi cu uşurinţă GTA V în configuraţii Medii şi poate puţin High, dar şi jocuri din categoria de cerinţe a GTA V.
O zi bună şi sper că te-a ajutat răspunsul meu!

| Fury12 a răspuns:

Stronghold crusader, gta 5 gta san andreas, need for speed most wanted, farming simulator 2015, Counter strike 1.6 etc

| Sebastyan122 a răspuns:

Cs go, ring of elsyum, minecraft, gta san adnreas, brawhalla etc iti recomand un lucru: atunci cand vrei sa iti bagi un joc uita=te la procese de ex eu vreau sa imi bag gta v scriu pe internet gta v procese sau componente si o sa gasesti componentele lui sper ca te=am ajutat!