| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa sar in star stable?
Cel mai bun raspuns primeste funda :* Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| BiScUiTzEeL a răspuns:

Trebuie sa fii membru. Daca nu esti membru poti juca pana la nivelul 4 dar apoi nu poti sa mai faci nivele decat daca esti membru! Daca vrei sa sari trebuie sa fii membru si apesi pe space

| asiiffet11 a răspuns:

Trebuie sa fii membru.Dar, mai exista o varianta: uneori pe joc esti Star Rider gratuit fara sa platesti si atunci poti invata (asa am invatat eu sa sar) in Silverglade.Pentru a fi membru este un cod pe care il poti utiliza o singara data deci sa te gandesti inainte in ce moment il folosesti (codul:HAPPYPIXIE10).Sper ca te-am ajutat! Multa BAFTA la calarit! happy

| doreal a răspuns (pentru asiiffet11):

Dar unde mai exact ai invatat sa calaresti?

| doreal a răspuns (pentru asiiffet11):

Scuze unde ai invatat sa sari?

| DeeaDeutzaAleutza a răspuns:

Ai 2 variante:
1. Sa fii membru
2 uita-te la videoclipu asta: http://www.youtube.com/watch?v=W9mX2v_wj68

| Aurelian_Codreanu_1979 a răspuns:

Pei trebuie savi membru