| Mihai_Moisi_1992 a întrebat:

Ce sa fac? Cand intru in minecraft pe un server multiplayer in apare login dar eu am dat demult register si am bagat parola de cand am intrat pe server dar nu ma lasa. Si asa e la toate serverele chiar daca nu m-am logat si nu am skin si imi pun un nume aleatoriu tot imi da login. Si nici macar skinu nu il mai vad.
Nu cred ca am luat ceva ban sau se poate asa ceva?

1 răspuns:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Pai depinde. Daca ai intrat pentru prima data cu un nume si iti apare sa scrii "/login parola" atunci numele este folosit.
Dar daca scrie "/register parola confirmaparola" si te-ai inregistrat, data viitoare cand intri trebuie sa scrii /login (parola)