| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca dupa ce configurez pcx2 0.9.6 imi apare mesajul asta
An unhandled or unrecoverable exception occured with the message:
bad allocation
Pcsx2 will now close.More detalis may be available via the emulog. txt file

Răspuns Câştigător
| Cosmin876 a răspuns:

Pluginul sau biosul nu corespunde sau nu e bun.si eu am patit problema asta (dezinstaleaza pcsx2 si stergel si din c:program files si instaleaza-l din nou si ai grija cu pluginurile si biosu) mi se pare ca biosul il iei din jocu si pluginurile din program...cam asa... funda?

3 răspunsuri:
| Cosmin876 a răspuns:

Ti-a mers?

| marcusovi a răspuns:

Da

| marcusovi a răspuns:

Da nu inteleg de ce nu pot sa joc raw vs smackdown 2011