| RaresGabi1234 a întrebat:

Am vrut sa deschid o aplicatie si cand o fac imi apare mesajul :
"Unhandled exception has occured in your application.If you click Continue,the application will ignore this error and attempt to continue.If you click Quit, the application will close.
The STMP server requires a secure connection or the client was not authenticated. The serber response was 5.5.1. Authentication Required.
Learn more at..." Ce sa fac??

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Problema survine de la kitul de instalare al jocului, kit mai mult ca sigur procurat dn surse ilegale, iar acesta fiind că a fost despachetat pentru a fii modifcat cu viruși, iar cine l-o contrafăcut nu l-o mai recomprimat cum trebuie=> erori de Dll-uri și sau părți ale aplicației.
Cu eroarea de server.Verifică dacă ai chiea SSL de autentificare pe server.Probabil că din cauza unei tentative de atac al serverului de STMP, administratorul acestuia a modifiact cheile SSl. Obține cheia publică de autentificare pe serverul de SSL și totul va funcționa, și de asemenea verifică dacă browserul tău de internet are activat SSl-ul.
De regulă virușii reali dezactivează ssl-ul și protecția antivirus apoi își crează potițe în firewall, asta pentru a pregătii pista unui atac cibernetic la calculatorul tău sau mai grav prin calculatorul tău.Succes