| radubum a întrebat:

Ce sa fac daca la metin cand intru pe un server imi spune cont blocat va rog dau funda uriasa?

Răspuns Câştigător
| FullP0werR a răspuns:

Trebuie sa intri pe mail-ul pe care l-ai facut si sa il activezi dand click pe site-ul care ti`l da.

2 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Iti vor trimite pe e-mailu-l durata banari contului.Si dupa terminarea banului va fi deblocat contul.

| alexy19a a răspuns:

DEci cand intra un gm ii ceri idul sau il contactezi de pe alt cont cand intri pe server. Contul se blocheaza de la starea contului care ete inactiva.
Adica nu ai mai intrat pe acel metin de cel putin 2 sapt sau luni, Asta depinde de mt.
Sper ca te-am ajutat.