| lampard64 a întrebat:

Ce sa fac sa nu-mi mai apara pe ecran la PSP Please Wait.?

6 răspunsuri:
| pinguluk a răspuns:

1. AI GRESIT SECTIUNEA
2. Nu ai cum.

| lampard64 explică (pentru pinguluk):

Nu te mai baga daca nu stii despre ce e vorba

| Silyca a răspuns:

Please wit inseamna, sa astepti! Anume sa astepti sa se incarce jocul.Si nu ai cum sa faci sa nu-ti mai apara.

| lampard64 explică (pentru Silyca):

Ei, uite ca am putut sa fac sa-mi dispara si nu era vorba de niciun joc.

| Spartanul07 a răspuns:

Ce poti sa faci. hmm. ai incercat sa asteptilaughing)))))))))))))))

| RxG a răspuns:

Daca nu ai psp-ul de mult timp, inseamna ca nu are cum sa iti dispara prea repede ``Please Wait``, lasa-l vreo 20-30 de minute. La mine a mers si pe Ps3 si pe PSP. Succes