| SkyZ0 a întrebat:

Ce sa fac sa pot instala gta 4 pe windows 7 ultimate? ca nu imi da voie uitati ce imi apare http://imageshack.us/photo/my-images/220/57237372.png/ CINE MA AJUTA ARE FUNDA :P

3 răspunsuri:
| darius88 a răspuns:

Inseamna ca nu este compatibil Windows 7 Ultimate pe acel GTA 4. Daca vrei incearca GTA Vice City e misto si am niste coduri daca til iei.Bafta.

| SkyZ0 explică (pentru darius88):

Frate iti bati joc de mine cu Gta vice city laughing) ps: nu am 5 ani laughing)))))

| darius88 a răspuns (pentru SkyZ0):

Eu ti-am dat doar o sugestie nu sa te joci!