| LowWw a întrebat:

Ce sa imi cumpar?
Diablo III sau Guild Wars 2?

Răspuns Câştigător
| eddylovegames a răspuns:

Foarte grea alegerea.Guild Wars 2 si Diablo 3...sunt bestiale in 2.
GW2
Daca esti putin mai scos din metin, cu putin mmorpg si questuri
Diablo 3...
Poti sa faci bani reali f usor, farmand gold
Jocu e okay, mai ales daca faci un run
cu un prieten/grup.
Eu unu as zice diablo3, poti sa faci bani reali si sa si cumperi iteme cu bani reali.
Guild wars 2..nu cred ca poti sa faci bani dar poti sa cumperi ingameitems.
Sper ca te-am ajutat!

| LowWw explică (pentru eddylovegames):

Bine, mersi probabil ca o sa iau diablo 3 pentru ca asta mi s-a spus cel mai des... si mai am un prieten ca sil-l cumpara si daca zici ca sunt bestiale in 2 sper sa fie binehappy
Acuma sa vad poate am noroc sa il prind la reducere de "Black Friday" happy

| eddylovegames a răspuns (pentru LowWw):

Merci pentru funda!
incercati sa si comunicati pe skype, o sa fie mult mai fun si usor la "bosii"
nu vreau sa spoilez, sa nu cumva sa intri pe youtube la videouri cu diablo3,
spoilere.
happy

| LowWw explică (pentru eddylovegames):

happy pai noi oricum vorbim pe skype happy
Numa ca pana acum am jucat cred ca 100 de jocuri si toate m-au plictisitsad
Sper sa nu ma plictisesc de Diablo happy

5 răspunsuri:
| rockmetalpunkblues a răspuns:

Poti cumpara jocuri? eu stiam doar de piratare...sau cumva am ajuns in america unde oamenii cumpara jocuri ca prostii?

| LowWw explică (pentru rockmetalpunkblues):

big grin daca tu descarci diablo si te joci pe el gratis mai mult de lvl 14 esti bun big grin

Daca vrei un joc bun atunci il cumperi.

Oricum am luat diablo si e super...