| cosminvalerian a întrebat:

Ce se intampla daca descarc un joc si nu am cele potrivite (doar cateva) (ex. Windows XP, cpu etc.) nu merge jocul sau merge dar merge aiurea (grafica naspa, merge greu etc)? funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DonKim a răspuns:

Daca esti sub minimul cat cere jocul respectiv nu o sa sa-ti mearga acel joc...ai o sansa sa mearga(dar greu) daca esti chiar sub linie, cum ar veni...cateva exemple:daca iti cere dual core si tu ai cpu single core(fara sse2) nu o sa-ti mearga niciodata; daca iti cere la gpu pixel shader 3 si tu ai 2, iar nu o sa-ti mearga niciodata, chiar daca la restul ai peste ce trebuie