| glontzz a întrebat:

Ce server de metin2 privat stiti gen metin2 NB?

Răspuns Câştigător
| Krush a răspuns:

Metin2ForgottenWorld2 este 90% la fel ca NB (http://mmo.forgottenworld2.ro/)

Funda?

1 răspuns:
| Mladen08 a răspuns:

Pai frate eu cred ca m-am jucat vreo 15-16 metinuri da nu mi le amintesc pe toate:metin2 forgotten wolrd 2 cel mai tare server de metin cu costume, cufere, etc, Metin2United foarte popular in orce tara, au ajuns si chiar rusi, Metin2Tdl nu e chiar populat dar e foarte tare, Metin2Master,Metin2Gx,Gx era primul metin2 privat jucat de mine, cam astea is toate. Funda?