| JusDt1 a întrebat:

Ce server sa aleg la metin2ro dintre Draco, Pegasus si Hydra?

7 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Pe unul pe care mai joaca cineva pe care il cunosti. Daca nu ai pe nimeni, eu te sfaturiesc sa alegi Draco.

| JusDt1 explică (pentru ogreaxel):

In prezent joc cu cineva pe acelasi cont, Sura BM pe Sagitta dar mie chiar nu-mi place pe Sagitta, mi se pare un server de ****, cu playeri praf si nu ai deloc competitie.

| ogreaxel a răspuns (pentru JusDt1):

Si eu tot pe Sagitta am jucat acum ceva timp, dar am prieteni care joaca pe Draco si mi se pare un server bun. Daca vrei competitie adevarata baga-te de fiecare data cand apare un server nou pe acela si incearca sa devii cel mai bun.

| TheOddGamer a răspuns:

Pegasus.

| GreenBubble a răspuns:

Hydralaughing

| TizZu15 a răspuns:

Draco.

| JusDt1 explică (pentru TizZu15):

Auzi, dar pe Draco gasesc iteme full bonusate de lv mare? Acum serios, fara gluma, ca asta ma intereseaza...