| nicudare a întrebat:

Ce servere de cs renumite stiti?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Cs.raii.ro; zombie.wargods.ro; cs.wargods.ro; comunitatea eurocs.ro (nu mai stiu servarul) este numai pe steam si este cea mai populata si sunt numai jucatori profesionisti.

5 răspunsuri:
| H0p3r a răspuns:

Laleagane, Lunetistii, Freakz ...mai sunt multe dar nu imi vin in cap acum laughing

| Eduardfr a răspuns:

Furien.xgamers.ro cel mai tare server furien din lumeeee! esti un mod nou care te va fascina se dau admine daca aduci 2 3 jucatori e super smecher grenzi cu moduri desing misto si la lame si la grenade super smecher!

| LiviuTzu2o13 a răspuns:

169.254.101.25:12345 asta e nou 2013 intrati eu sunt administratorul LiviuTzu2o13 id meu de mess uti.liviu