| Th3Unknown a întrebat:

Ce servere private Metin2 mai stiti (in afara de GX,TIM,FUN,United,32, Hamer) cu rata EXP si Yang mare? Care e mai bun? De ce?

Răspuns Câştigător
| PaulChamp56 a răspuns:

Metin2 epical
http://epicalmt2.ro/index.php?s=home
Prea tare sv Funda?

| Th3Unknown explică (pentru PaulChamp56):

Nici nu il incerc pana nu ma asiguri ca nu are virusi

| PaulChamp56 a răspuns (pentru Th3Unknown):

Cum sa aiba virusi man? ca si eu il joc
Te asigur ca nu are virusi
Bafta!
PS: DA SI FUNDA AIA!

| FelixKing a răspuns (pentru PaulChamp56):

O avut clientu nou

| Th3Unknown explică (pentru FelixKing):

De ce imi zice nume sau parola gresita cu toate ca nu am gresit-o sigur?

5 răspunsuri:
| cuvuliuc a răspuns:

Yang yer metin 2 yang yere este un metin 2 bun lvl maxim 140 parca cresti imd iti da inel ex daca omori un caine primesti 2kk rata ex e mare intro ora faci lvl 60+ eu nu joc un prieten joaca mie imi place tim oricum e un metin 2 bun pentru cei care vor sa creasca repede dar dACA VREI SA JOCI LA LVL MARE CAUTA PE GOOGLE metin2 servare PvP in care primesti direct iteme bani skiluri etc funda? oricum daca vrei sa vb contacteaza-ma la cuvuliucnicolae@yahoo.com