| buftea1297 a întrebat:

Ce setari pot face sa mi se vada grafica mai buna? dau Funda.Si inca o intrebare, dupa ce am instalat jocul si intru in el care e prima misiune care o am de facut? multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul fiind?

| hkkshddd a răspuns:

Nu stiu despre ce joc vorbesti sau daca acel joc are misiuni dar setari pentru grafica le faci dupa cum vrei tu. Daca vrei sa se vada super bine si ai un pc performant cat sa duca aproape orice joc la setari maxime, poti pune jocul la rezolutie mare cu grafica high-very high.

| buftea1297 explică (pentru hkkshddd):

Hunter2012

| buftea1297 explică (pentru hkkshddd):

Am dat si asa dar tot nu mi se vede bine...copacii nu se vad cum trebuie la fel si iarba