| anonim_4396 a întrebat:

Salut am instalat Need for Speed Rivals merge perfect intru in prima misiune si pe la jumate ma scoate. Am crezut ca de la setari le-am micsorat tot dar tot asa face sad. Ajutatia-ma va rog! sad Funda!

3 răspunsuri:
| VXX a răspuns:

Un lucru e clar ca ziua e piratat, iti spun sigur ca e ceva legat de crack, cauta un crack fix. Daca nu e de vina crackul e de vina placa video daca poti sa imi spui ce placa video ai ar fi ok.

| RoBoo a răspuns (pentru VXX):

Placa vide e de 2GB Nvidia. Daca e de la Crack nu poti sa imi dai unu daca ai sau un site de unde sa descarc?

| RoBoo a răspuns (pentru VXX):

VXX ma ajuti?