| alexarabu32 a întrebat:

Ce spuneti merge fara lag gta 4 sleeping dogs tomb raider day z si alte jocuri de genu pe Sistem Desktop Serioux Extreme V10 cu procesor Intel® CoreTM i5-3350p 3.10GHz, 6GB, HDD 1TB, nVidia GeForce GTX650 1GB

1 răspuns:
| nurckye a răspuns:

Offtopic: tu nu prea ai idee ce e ala lag, il comfunzi cu un numar de fps mic.
De mers vor merge, vor rula bine, pe high poate ultra cu umbre etc. Depinde si de rezolutia monitorului. In principiu
sa nu iti faci probleme