| Danzzz55 a întrebat:

Ce sv private de metin2 stiti? Dar populate nu cu 5 playeri Acum ca nu mai merge empiremt2 as vrea un sv privat dar populat DAU FUNDA DUPA CE IL TESTEZwinking

5 răspunsuri:
| ʏօռʊȶ a răspuns:

Www.vyp.ro MEGE POPULAT cateodata are LAGG e ultra misto intr pe albastru/rosu! funda?

| SharkBogdy a răspuns:

Cum sa nu mearga empiremt2 ma?straight face
cronikal e mereu deschis.

| Danzzz55 explică:

Acum il testezwinking poate faci rost de o fundawinking

| Danzzz55 explică:

Nu primesti nimic! In orasu galben 0 persoane in orasu rosu 2 in orasu albastru 15 si 11 la metine si numesti populat? angry pa un vot la stupidwinking

| Danzzz55 explică:

SharkBogdy unde merge ma? mie imi trebuie sa mearga siteul cea ce nu merge straight face tie iti merge?