| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de jocuri va plac si le preferați îndeosebi?
Eu jocurile de condus, gen simulatoare de condus autobuze, mașini, tiruri etc dar cel mai mult prefer jocurile cu autobuze.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea avem copilasi atat de mici pe aici, sa se joace cu masinutele, pasionati sa le conduca, sau cu autobuzele de jucarie...
Aici sunt multi adolescenti pasionati de fete, de iesit la plimbare in grup, de sarut cu fetele, de labuta sau sex samd.

| ReddY25 a răspuns:

Fps,curse,simulator,de groază și open world

| Drake21 a răspuns:

Pe pc/televizor cu playstation fifa/ wrestling in 2 cu un prieten, si doar pe steam cs 1.6 (ca sa pot vorbi cu prietenii cand joc)