| Bogdanss a întrebat:

spuneti-mi niste jocuri cu tiruri, masini sau autobuze dar nu simulatoare! mersi.

Răspuns Câştigător
| urb4ninj4 a răspuns:

laughing fi atent aici tongue King Of The Road e superb... iti poti lua un jeep un tir sau o masina tongue si de exemplu cu tirul pleci din garaj si te trimite sa iei marfa sa calatoresti prin orase. si sa transporti marfa la destinatie tongue e cam vechi dar merita

3 răspunsuri:
| cr1571n3l a răspuns:

Hard truck, Bus driver, Crazy taxy toata seria...toata seria Need for Speed.

| Bakerash a răspuns:

Din cate stiu eu jocurile cu tiruri si autobuze sunt toate simulatoare excenptand Rig'n'Roll un joc cu tiruri bunicel as zice. iar cu masini ai la dispozitie toata seria nfs, grid, dirt, toca race driver! Succes

| Bogdanss explică:

E bune si simulatoarele dar unele imi merg unele nu