| sandramaria20 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa pot sa fiu si eu membership pe club pinguin(sa pot sa-mi cumpar lucruri pe care alti membri nu le pot cumpara)? Trebuie sa platesc?

Răspuns Câştigător
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Sall da trebuie sa platescti dar exista niste smecherii pentru a fii gratis membru o zi 2zile sau o saptamana daca vrei mai multe detalii intra pe contul meu de mess primacdaniel@yahoo.com sper sa vb cat mai perede bafta

2 răspunsuri:
| sandramaria20 explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Mersi mult esti foaret amabil adresa mea de mess e c_sandra202 atunci vb pe mess! Sall...

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Ok sandra