| Stalker246 a întrebat:

Daca de exemplu la jocul Club Penguin daca iti cumperi Membership pentru o luna sau mai mult (Nu prea conteaza). Si sa zicem ca in timpul in care am Membership imi cumpar diverse lucruri, dupa ce imi expira Membershipul Mai imi raman obiectele care le-am cumparat cand am avut Membership Sau dispar odata cu expurarea Membershipului? Adica daca se mai pot pune inapoi pe pinguin?

Răspuns Câştigător
| HipstaAlle a răspuns:

Buna.
Cred ca ai vazut sau ai auzit de ziua in care toti sunt membership.(Poate iti cumperi singur). Ehh, Daca iti expira ramai cu hainele membership (in rucsac sa zicem). Unde poti sa-ti imbraci pinguinul. Dar n-o sa le poti folosi pentru ca nu esti membru happy. Ma bucur ca te-am ajutat happy.

1 răspuns:
| HipstaAlle a răspuns:

Mersi mult pentru funda happy