| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie să fac ca să şterg tot dintr-un
laptop,Windows,drivere, tot, ca el să arate ca şi când l-am luat de nou!?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ori folosesti un disc/stick bootabil cu sistemul de operare, pentru a formata hardul in etapele instalarii Windows-ului, ori utilizezi un Live CD, care contine niste programele ce te ajuta sa formatezi complet sistemul. Daca te pricepi cat de cat la instalari OS, te documentezi despre Live Cd si il folosesti sau apelezi la o persoana care are cunostinte IT si iti va sterge tot din laptop.