| silvester13051996 a întrebat:

Ce trebuie sa fac la Vampire - The Masquerade Bloodlines nu am ajuns departe e ceva cu eu si inca unu intr-o camera cu un pc o notita pe perete si un seif si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| NeacşuIonel1976 a răspuns:

Si eu m-am blocat acolo

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Sper ca iti dai seama cat e...ambigua e intrebarea ta. Nici daca as juca jocul acum, nu mi-as da seama despre ce vorbesti.

Insaaa, tin minte ca dupa ce trecea perioada aia de timp (cand ramai sub daramaturile alea cateva sute de ani) ai de colectat niste hartiithinking E prima misiune din "prezent"

| NeacşuIonel1976 a răspuns:

Sfatul meu e sa te plimbi un pic si sa deschizi seiful