| Cortex a întrebat:

Ce trebuie sa instalez sa ma pot juca gta san andreas online? Pot sa ma joc si normal daca instalez chestia pentru online? Si cel mai important,mai exista lume care joaca san andreas online? Ca daca nu,nu prea are rost sa joc asa, termin a 10-a oara jocul.

Răspuns Câştigător
| horseey a răspuns:

Http://www.sa-mp.com/ si da, inca mai sunt oameni care joaca. Ai aici servere : http://serveresamp.com/

1 răspuns:
| KERE a răspuns:

Caută pe net SA:MP 0.3z şi descarcă de pe site oficial ca să poţi juca online şi da poţi juca încă offline pentru că e are un launcher separat adică dacă intri pe GTA SA joci singleplayer dar dacă intri in SA:MP joci pe servere cu alţii. Dacă vrei să ştii cum se instalează SA:MP caută pe YT.
Şi în ultimul rând: da sunt jucători destul de mulţi, chiar destule servere româneşi.
Sper că ţi-am fost de ajutor.