| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a întrebat:

Ma care se joaca gta san andreas online si are coduri de exemplu imi trebuie cod de viata care se numeste sobeit dati la id victor_istu_cfr si eu il am da nu stiu cum sa il instalez pls

4 răspunsuri:
| alexy a răspuns:

Hesoyam parca e cod de viata, dar nu mai stiu sigur.

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y explică:

Ma da voi sunteti batuti in cap eu am zis online si cel mai bun arme infinite viata infinita ii sobeit gta ii ((((online))))

| Barney a răspuns:

Se numeste SA-MP (san andreas multiplayer)

| SpeedGonzales a răspuns:

Daca vrei sa ai viata mare nu mai folosi s0beit (asa se scrie), ci fa toate misiunile de pe ambulanta.