| MDE94 a întrebat:

Ce v-ati dori in FIFA 13? poate pun intrebarea asta cam devreme, dar astept raspunsurile voastre. Mi-as dori sa fie mai detaliati suporterii, poate si ultrasi cu petarde...laughing, un arbitru cu o tabela sa arate pe cine schimba si cat se mai prelungeste meciul, asta pe langa bineinteles dorinta de a fi liga 1 in FIFA big grin, voi?

1 răspuns:
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Pai mi-as dori sa apara si pe Kinect, de fapt mai mult ca sigur va aparea si pentru aceasta consola