| forzasteaua a întrebat:

De unde cumparati petarde, artificii? Eu cred ca o sa iau din Europa ca le dau la juma' de pret pe 24. Voi? Si cam cat cheltuiti pe astfel de jocuri? astept raspunsurile voastre!

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Cumpar de unde apuc...Numai sa fiebig grin

| Broadband a răspuns:

Unde gasesc, mai mult de 100ron nu as cheltuii pe ele.

| al3xandru_4340 a răspuns:

Cmpara din europa 2 cutii cu 3 focuri la 15 lei cu 103 petardebatting eyelashes... sper ca tziam fost de foloswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara din europa ca e un leu cu 1 foc si 60 de petarde in eu si alea cu 3 focuri e 10lei cutia cu 100 de petarde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot din europa

Întrebări recente