| Steve_Stefan_1993 a întrebat:

Ce ziceti de calculatorul asta? merita?

http://www.emag.ro/......E2G8TBBBM/

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E sistem facut cu picioarele, nu merita - procesorul e generatia a doua, intre timp a aparut i3 generatia 3, la acelasi pret, dar cu niste avantaje notabile, chipsetul placii de baza e praf, hard discul e la 5400 rpm, deci foarte lent, placa video e dezastru daca vrei gaming.

| julian0421 a răspuns:

Man acest calculator merita din plin eu am unul asemanator dar nu se ridica la standardele acestuia.

| TheHusky a răspuns:

Da, merita. procesor bun, placa buna si un pret foarte convenabil.