| Andrei_Toma_1996 a întrebat:

As dori sa achizitionez acest PC : http://www.emag.ro/......E2G8TBBBM/

Astept niste pareri. Daca aveti si alte modele la acelasi pret mai bun va rog sa mi-l aratati. ARGUMENTATI!

9 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Calculatorul este foarte bun mai ales ca are 6GB DDR3.PC-ul il poti folosi in mai multe lucruri(gaming, multimedia, office). Este un pret bun.Am gasit un PC foarte bun!
http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/vision-5600/
Cu acest PC poti face dublul celui de sus! Bye.

| Andrei_Toma_1996 explică (pentru OctaLoL):

Este mai bun acesta? ARGUMENTEAZA

| Andrei_Toma_1996 explică (pentru OctaLoL):

Este mai bun acesta? De ce. Argumenreaza.

| OctaLoL a răspuns (pentru Andrei_Toma_1996):

Cel ales de mine este mai bun pentru ca placa video mai buna si de calitatea superioara, din cauza procesoruolui ca intrece cu mult Intel Core i3, ramii sunt mai putini dar asta nu conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun, ia-l, pentru ca e bun si pentru gaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un pc destul de bun dar procesorul nu este de jocuri ar trebui amd.

| alexmitzyy a răspuns:

Este un pc destul de bun dar procesorul nu este de jocuri ar trebui amd.

| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

PC-ul e destul de bun si e anume pentru gaming!