| Prezidentul a întrebat:

Ce ziceti de codatul asta care foloseste fishbotul la nesimtire? ha? :| http://www.youtube.com/watch?v=rtcC5SIqPhE

2 răspunsuri:
| IonuT_1651 a răspuns:

Nu cred ca e hack e un cod care se scrie pe chat /m\ sau asa ceva era. Posibil sa fie si fish bot dar nu merita sa iti iei unul din cateva motive:1. poate fi virusat
2. daca e hack si te vede GM iti da ban FUNDA?

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Mda.Am vazut multi cu fishbot dar si multi banati rolling on the floor. Te intreaba GM " Ce faci? " si daca nu ii raspunzi isi da seama si te baneaza. big grin fundita?big grin