| Stefanut12345242 a întrebat:

Ce ziceti? Mai trebuie ceva? SSD si Placa video am eu iar cooleru este inclus in procesor. https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4662302

5 răspunsuri:
| Xinnicut a răspuns:

Ba trebuie cabluri de legatura daca te sti cu info n-ai intreba deci daca te duci la cineva sa ti-l faca zi sa iti zica ce iti mai trebuie si un advice nu lua carcase scumpe nu au rost aproape 300 pe una si poti lua cu 60 una

| Stefanut12345242 explică (pentru Xinnicut):

Ce cabluri?

| Xinnicut a răspuns (pentru Stefanut12345242):

Pai gandeste-te ca ai multe componente trebuie sa le legi cu ceva nu doar le pui in unitate

| Stefanut12345242 explică (pentru Xinnicut):

Le leg cu pl. Nu o ai cu calculatoarele.

| PainTech a răspuns (pentru Xinnicut):

Logic ca nu le pui asa ampulea in unitate.
Fiecare componenta are slotul sau. Doar nu legi procesorul de placa de baza cu un cablu sau cu sarma.

Adevarul este ca e nevoie de cateva cabluri (cablu SATA si cablurile sursei in cazul surselor modulare (in cazul in care acestea nu au in pachet toti conectorii necesari) dar aici nu e cazul si deja avem in wishlist un cablu SATA pentru HDD).