| AlinCosty a întrebat:

Ce ziceți sa ma joc?
-FiveM
-Assassin's Creed UNITY
-For Honor
-Deceit
Precizez ca vreau doar doua din astea 4 sa ma joc. Vreau sa vad părerea voastră! Pwp!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| 2EXA a răspuns:

-FiveM
E distractiv daca ai prieteni cu care sa te joci, daca n-ai ei bine in final va fi plictisitor si te vei lasa. Iar daca nu ai bani, va fi o pierdere de vreme sa il cumperi si sa te lasi mai tarziu.

-Assassin's Creed UNITY
Daca te fascineaza seria Assasins creed, poti sa il joci, ai mereu multe lucruri de facut. Eu sincera sa fiu nu am putut sa ma bucur de jocurile AC ptc nu erau genul meu. Singurul pe care l-am jucat ca nebuna, 3 zile non stop a fost Origins. Restul nu m-au atras

-For honor
E fainut insa combatul este facut in asa fel incat sa tinda ft mult cu realitatea. Daca iti plac tipurile de jocuri in care actiunea se petrece rapid si ai multe combo-uri cu tot felul de luminte sau stiu eu ce, For honor nu e pentru tine. Are un stil de lupta ft realist, eu spre exemplu nu am avut rabdare, nu mi-a placut deloc.Mi s-a parut ca doarme pana ridica sabia si scutul.

Deceit
La fel, daca ai niste prieteni cu care sa joci, totul devine super fain, insa asa din punctul meu de vedere nu pare super interesant [ nu l-am jucat ] insa nu pot sa imi dau complet cu parerea despre un joc pe care nu l-am testat eu singura. De obicei parerea ti-o creezi doar incercand.

11 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

AC Unity and For Honor.^^

| TheGentleman a răspuns (pentru 2EXA):

Mai adaug o completare: Assassins Creed este bine să-l joci de la început ca să înțelegi povestea. Dar este destul de costisitor. Eu am plătit peste 100 de Eur. pentru toate titlurile.

Las această listă aici: https://www.gamingscan.com/assassins-creed-game-order/

Ce am scris aici este valabil pentru toate jocurile de tip serie.

2EXA: Joci Jurassic World Evolution, Planet Zoo (nov. 2019)? :D

| AlinCosty explică (pentru TheGentleman):

Nu nu joc și nici nu știu ce este happy

| 2EXA a răspuns (pentru TheGentleman):

Din pacate nu, acestea nu le-am incercat. Nu m-a tentat gameplay-ul asa ca nu m-am obosit sa le incerc.

| TheGentleman a răspuns (pentru 2EXA):

Dar Ryse Son of Rome, Left 4 Dead2, Hitman, Euro Truck Simulator 2? big grin

| AlinCosty explică (pentru TheGentleman):

Ba tu ai venit la agățat pe TPU? laughing)

| TheGentleman a răspuns (pentru AlinCosty):

Nu, omule, de unde ai scos-o? laughing

Bună poantă. Dar nu, mersi? Cine știe cine este în spatele acelui cont? Poate e un flăcău... sau poate o minoră... N-aș vrea să intru în probleme legalewinking

| AlinCosty explică (pentru TheGentleman):

????

| 2EXA a răspuns (pentru TheGentleman):

Nu mi plac jocurile medievale, in schimb lfd2 l am jucat acum cativa ani, e boring daca n-ai cu cine iar acum e un joc mort baetas.
Iar ets nu i fain daca n ai sistem dragut cu pedala, volan si asa mai departe. Mi se pare boring si cu siguranta nu genul meu, la fel si primul si in general jocurile cu tenta medievala.Incercasem For Honor dar gameplay-ul e atat de realist incat te plictiseste maxim, e atat de lent incat poti sa mergi la magazin pana ataca si face combo-ul.

| AlinCosty explică (pentru 2EXA):

Assassin's creed Unity, Fortnite, FiveM, CS:GO, Paladins te joci?

| WillJackk89 a răspuns (pentru 2EXA):

Uită-te la această listă. Îmi place cel mai mult Odiseea. Toate jocurile de pe această listă sunt bune, dar scumpe

https://gamegavel.com/assassins-creed-games-in-order/