| favij2000 a întrebat:

Salutare,care-i mai fain "assassin's creed black flag" s-au "assassin's creed unity"?

Răspuns Câştigător
| Paul2711 a răspuns:

Salut. Black Flag este unul dintre cele mai reusite din seria Assassin's Creed.
Mi se pare ca s'au prea grabit sa scoata pe piata Unity si este plin de bug'uri (gen te urci pe o cladire si cand ajungi sus cazi prin acoperis). Asemenea erori nu ar trebui permise unui joc ca si Assassins Creed. Deci as alege Black Flag

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AC 4. in afara de 2, 4 e cel mai bun AC. unity e o porcarie. la cate buguri are si cate dropuri in FPS are, numai un gamplay bun nu are.