| xAnonimBlack a întrebat:

Ceao TPU, imi da si mie cineva ceva servere de counter strike 1.6 paintball mod? dar sa mearga ca sunt multe care nu merg! sa fie si populat. FUNDA!

3 răspunsuri:
| xAnonimBlack explică:

Nu primiti funda pentru ca pb.lcsnet.ro nu merge laughing nu sunt prost sa iti dau funda si celalalt nu este paintball laughing.

| hasisul a răspuns:

ia si distreazatewinking
funda?

| Booy_Rapp_1999 a răspuns:

Sall am cautat si eu servere de cs Pb(PaintBall) le-am incercat mai pe toate si nu mergeau.mi-a dat un prietene de-al meu un server Pb care la facut el... cel mai bun srv..merge 100% big grin Pb.lcsnet.ro funda?big grin