| BoykaAlexandru a întrebat:

Ceau.Cine ma poate ajuta! SA imi daiti un site de unde pot lua un server de metin2 2011 fara hamachi sau Cu hamachi INDIFERENT! Arme 2011 king1 king2 king3 king4 si king5! Dar vreau sa aiba sv toate alea ca sal pornesc
POrt man si altele.Toate alea ca sa nul instalez eu. sa fie gata facut decat sal pornesc si sa mearga big grin Va rog ajutati-ma big grin DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS

2 răspunsuri:
| Charmeine a răspuns:

Oarecum,sper sa te ajut, daca vrei un astfel de site incearca astahttp://www.darknessmt2renaissance.fr/Alpha/,am jucat si eu si e super are pana la king5 si inca 2 armuri de 220 si 255 dar nu stiu de unde se iau in joc,armele sunt super, unele pica pe jos, iar king1 si king4 pica pe jos,restul kingurilor le faci tu, are mapa bosilor iar unele perle se castiga din skoiki;)sper ca ti'am fost de folos si sper sa-ti placa jocul, eu nu mai joc.Jok altceva acum:D:)

| iustiiusti a răspuns:

intrati pe reteaua hamacki elitemetin223 si parola 12345 e super tare e PvP GM da tot sunt NPK de toate si e 24/24 bagativa are MC puteti folosi orice client Mc:5.94.186.33 si este si registerul