| XxSweetDreamxX a întrebat:

Cei care participati la concurs pe Fripta.com de ce nu merge adresa de i-mail si spune sa utilizez formatul:nume@domeniu.tdl?

Adresa mea e ogamary_01@yahoo.com cum ar trebui s-o formez? Dau fundita

Apropo platesc ceva daca particip?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| florin_6630 a răspuns:

Pai trebuie sa fie ex: maria.(nume)@yahoo.com

| florin_6630 a răspuns:

Http://fripta.com/u.php?user=abramburel dati un vot ca si eu am dat la voi plss ca nu costa bani mersi;)

| Zambylyk a răspuns:

Ma eu am un cont la fripta si poti sa bagi id de mess chiar daca nu-ti merge ca tot iti face cont ! Funditza?

| Zambylyk a răspuns:

Ma eu am un cont la fripta si poti sa bagi id de mess chiar daca nu-ti merge ca tot iti face cont! fundita?