| bmx a întrebat:

Cei care se pricep la Keylogerr va rog dati-mi un ajutor!
Mi-am instalat Keylogger 3. 9 si era un trial(dar eu nu stiam asta cand l-am instalat pentru ca pe site-u de unde l-am descarcat nu scria asta). Ca sa imi apara panoul acela de control pentru keylogger trebuia sa tastez CTRL+ALT+SHIFT+H, dar apas si nu imi merge.
L-am lasat asa 7 zile si acu imi apare intruna o fereastra in care imi cere sa il cumpar de pe site.
Problema e ca vreau sa il dezinstalez si nu stiu cum pentru nu imi apare nicaieri, nici cand dau cautare in tot calculatorul, nici in control panel la dezinstalare/modificare programe, nicaieri nu apare.
Ziceti-mi voi daca stiti cum sa il dezinstalez va rog!

Funda+VOT+10000etc. de multumiri!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum se numeste keylogerul acela? Daca este Ardamax intra aici http://www.2-spyware.com/remove-ardamax-keylogger.html
Succes!

| bmx explică:

L-am descarcat.Acum cum dezinstalez keyloggeru cu el?
Da era ardamax.