| Grumpy123 a întrebat:

Am o problema... E URGENT! Acum cateva minute am instalat Isso pack pe windows LastXp17..Acolo scria ca e valabil pentru windows xp ...in fine. l'am descarcat. l'am instalat..si dupa ce am dat rr la pc (trebuia dau dupa instalare)

cand am aprins pc...Era totul in ordine..arata ca un windows vista. dar problema e ca nu pot da mai incet volumul sau mai tare..am incercat si din Control panel..am dat la Sounds and devices. dar nu'mi apare acea fereastra, Intrebarea mea este cum dezinstalez isso pack?

Răspuns Câştigător
| Amidamaru141 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asa ceva iti zic un truc foarte usor ca sa iti poti modifica sonoru asculta bine ce o sa faci. Intri in start, in all programs, apoi intri in accessories apoi entertaiment si ai acolo volum control, apesi clic dreapta pe el, si dai run as/ o sa iti apara o casuta cu userul curent pe care il folosesti si ii dai Ok si o sa iti apara meniul de control volum.

| Grumpy123 explică (pentru Amidamaru141):

Bleah..am rezolvat demult happy Fundita oricum tongue

1 răspuns: