| anonimus1008 a întrebat:

Cei ce joca metin2ro si stiu unde pica pietre +4 stiu ca la metine dar la ce metine mai exact am nev de ajutor va rooog

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă ai noroc la metine de peste 30-40...cu cât mai mari cu atât ai șansă mai mare.

| H0bbit a răspuns:

Salut! Pietrele +4 pica la pietrele metin de lvl 25, 30, 35 din map 2 (cele de 25 se gasesc si in map 1) la alea de 45 in valea orcilor si la celelalte metine de lvl 50, 55, 60 si asa mai departe... Funda?

| mafyro45 a răspuns:

Nu pica