| Heydi a întrebat:

happy Intrebare legata de metin2RO-ul..am auzit de multe ori ca in DT se fac foarte bine bani la etajul al 7-lea,dar nu inteleg din ce anume,doar din cartile care pica la metine sau si altceva,si cu cuferele care pica la metine stiu ca contin o harta,necesara pentru a urca la urmatorul etaj, daca nu le deschizi ce se intampla? Astept raspuns cu nerabdare!

1 răspuns:
| NarcysCatalyn a răspuns:

Este vorba si de carti sau pietre dar este vorba si de dropul foarte mare de bani care daca apesi ctrl+z aduni banii si tot ce dropeaza monstrii.