| yonutz6399 a întrebat:

Cel mai bun sistem pc de gaming de pana-n 3000 de lei(Gata - făcut).De preferat de la pc garage. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Vidacu69 a răspuns:

Hehe happy.De banii aia mai bine ti-ai lua piese, le alegi tu pe cele mai bune (sau cheama pe cineva care se pricepe) Si sa vezi tu ce pc o sa ai happy. |Doar un sfat|

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai normal de ce sa nu-i alegi pe cei mai scumpi? Ia fa tu o comparatie de preturi cu Sigmanet, sau cu Azerty. Crezi ca daca se numeste pc-garage e mai grozav?

| FatUglyVirgin a răspuns:

De ce pe piese? asamblatul costa 50 lei la pc garage si iesi mai ieftin