| AdrianDani a întrebat:

Mi-ati putea face niste wishlist-uri pe PC Garage cu un sistem de Gaming? Monitorul sa fie inclus. Funda! Buget : 3000. Poate si sa depaseasca putin

9 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/921517/
Total: 2.999, 09 RON pe parcurs mai poti adauga si un SSD un cooler procesor niste ventilatoare

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Ba de monitor am uitatlaughing

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Ce prostii ai pus acolo, o sa aiba un mare bottleneck procesorul ala...

| AdrenalinTm a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Si u cum ti-ai dat seama?laughingai probat u? procesorul ala sau cum? vb prosti mai mari ca tine ba baiatule u ai vazut ce combinatii ai facut acolo?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Procesorul ala in combinatie cu placa de baza e ceva

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Pentru ce iti trebuie o placa de 600lei copile? tu crezi ca el face overclock? + ca i5-urile nici nu sunt facute pentru a fi overclockate

| AdrenalinTm a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

I5 4690K K asta de la ce crezi u ca vine? daca ar fi pana la overclock
copile? esti vreo mama omida? ti s-a stricat globul
placa aia a ta cautai un manual sa vezi cat iti limiteaza placa video aia de 600 iti ofera o tehnologie mai avansata

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Dai peste jumate din buget pe o placa de baza si procesor, bravo.